Foto: Ilustracija
Policijski službenici Policijske uprave virovitičko-podravske, jučer su tijekom nadzora prometa u Virovitici zatekli 32–godišnjaka s opojnom drogom.
Provedenim kriminalističkim istraživanjem, utvrđeno je da su policijski službenici zaustavili mercedes zagrebačkih registarskih oznaka, kojim je upravljao 32–godišnjak, koji se nakon zaustavljanja žurno udaljio prema centru grada, gdje je kroz prozor auta odbacio paket s drogom da bi ubrzo bio zaustavljen po policijskim službenicima.
Nakon pregleda mjesta događaja i izvršenog očevida, utvrđeno je kako se u paketu omotanom selotejp trakom, nalazi više od jednog kilograma opojne droge marihuane – skunk, poslije čega je 32–godišnjak uhićen i doveden na kriminalstičko istraživanje. Droga je oduzeta, a protiv počinitelja će biti podnesena kaznena prijava.