Sletjela u kanal i poginula

Slika PU_VS/Prometne/automobil prednji kraj 2.JPG

Danas, 19. listopada u 9 sati, na državnoj cesti D-518 ( Vinkovci – Osijek) između mjesta Jarmine i Gaboša, dogodila se prometna nesreća o čijih poslijedica je jedna žena preminula, druga zadobila zadobile teške tjelesne ozlijede, dok je 6-godišnje dijete lakše ozlijeđeno.

 Foto: ilustracija

Danas, 19. listopada u 9 sati, na državnoj cesti D-518 ( Vinkovci – Osijek) između mjesta Jarmine i Gaboša, dogodila se prometna nesreća u kojoj su dvije žene zadobile teške tjelesne ozlijede, od kojih je jedna naknadno preminula, dok je 6-godišnje dijete lakše ozlijeđeno. 

70-godišnja Vinkovčanka, upravljala je osobnim automobilom marke „Hyundai Atos“, vinkovačkih registracijskih oznaka iz smjera Jarmine u pravcu Gaboša. Dolaskom u neposrednu blizinu mjesta prometne nesreće, vozačica kretnju vozila nije prilagodila osobinama kolnika (zavoj u desno) uslijed čega je izgubila nadzor nad vozilom, što je dovelo do slijetanja automobila u odvodni kanal uz cestu. 

U prometnoj nesreći teške tjelesne ozlijede, zadobila je 70-godišnja Vinkovčanka vozačica osobnog automobila, koja je od poslijedica prometne nesreće preminula nešto poslije podneva. 67-godišnja sumještanka ,  putnica u vozilu, zadobila je teške tjelesne ozlijede, dok je 6-godišnje dijete iz Starih Mikanovaca kalše ozlijeđeno. 

O prometnoj nesreći izviješteno je Županijsko državno odvjetništvu u Vukovaru.



Pisane vijesti