- Objavljeno: 17.12.2012.
Policajcu pokušao iz futrole izvući pištolj
S namjerom sprječavanja policijskog službenika u uhićenju, za dršku je uhvatio policajčev pištolj i pokušao ga izvući iz futrole.
U ugostiteljskom objektu u Ulici Vladimira Nazora u Hrvatskoj Kostajnici 43-godišnji građanin je jučer ujutro vikao i vrijeđao dvoje Velikogoričana, 26-godišnjeg mladića i 20-godišnju djevojku, koju je nakon toga i fizički napao gurnuvši je na šank.
Dolaskom policijskih službenika 43-godišnjak je nastavio s narušavanjem te je s namjerom sprječavanja policijskog službenika u uhićenju, za dršku uhvatio policajčev pištolj i pokušao ga izvući iz futrole.
Nad njim su uporabljena sredstva prisile te je nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja prekršajno prijavljen zbog narušavanja javnog reda i mira, dok je zbog sprječavanja službene osobe u obavljanju službene dužnosti i kazneno prijavljen.